Ceny towarów i płatność

 

1. Wszystkie ceny prezentowane na stronach sklepu Decofleur.com.pl są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT. Na życzenie Klienta sklep wystawia fakturę VAT. 

2. Operator Sklepu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w ofercie, w szczególności wycofywania produktów ze sprzedaży lub zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Jednakże, bez zgody Klientów, wszelkie zmiany nie będą miały wpływu na umowy sprzedaży już zawarte, a jeszcze niewykonane lub będące w trakcie realizacji, a także nie będą miały wpływu na prawa osób, które już biorą udział w promocji.

3. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

- przy odbiorze: należność pobiera kurier;

- przelewem bankowym bezpośrednio na konto sklepu (nr konta: 41 1090 1665 0000 0001 5320 6514)

4. W przypadku złożenia zamówienia za pobraniem sklep zastrzega sobie prawo do  telefonicznego potwierdzenia zamówienia. Jeśli nie uda się go potwierdzić w ciągu 48 godzin od zamówienia,  przesyłka nie zostanie wysłana.

 

Koszty i terminy dostawy

1.Zamówiony towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS.  Koszt przesyłki pokrywa Klient i wynosi on odpowiednio 17 zł dla paczki standard (płatność przelewem na konto ) i 21 zł dla paczki pobraniowej. Towar jest wysyłany wyłącznie na terenie Polski. 

2.Termin otrzymania przesyłki przez Klienta równa się sumie czasu wysyłki ze sklepu decofleur.com.pl oraz przewidywanego czasu dostawy (zazwyczaj ok. 2 dni robocze). Podany czas realizacji zamówienia nie uwzględnia dni wolnych od pracy. 

3. Gdy suma zamówienia przekracza 350 zł, towar jest wysyłany za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS bezpłatnie.